Press ESC to close

Temiz Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Temiz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Temiz kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Emily Gravett tarafından kaleme alınan Temiz isimli kitap 9786053336211 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Temiz kitabını 27.04.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Temiz pdf oku indir.

Temiz pdf indir

Kate Greenaway Medal ödülünü iki defa alan, İngiltere’nin en fazla bi hayli beğeni alan çocuk kitapları yazarlarından ve çizerlerinden Emily Gravett’in son kitabı Temiz, hayvanların doğal yaşam alanlarının, ormanlarımızın değerini bilmek adına yazılmış olağanüstü bir kitap!
Ormanın derinliklerinde yaşayan, tatlı porsuk Pete her şeyin düzenli ve temiz olmasından çok hoşlanır. Büyükten küçüğe bütün hayvanları temizlemek günlük işlerinden yalnızca biridir. Sonbaharın gelmesiyle düşen her yaprağı, her dalı toplamak epey zamanını almaya başlayınca, Pete daha büyük bir işe girişir: Her ağacı kökünden söküp, bu meseleyi kökünden sökmek! Ama arada bir nerede durmak gerektiğini bilmek gerekir. Çünkü ormanlar dağınıkken de güzeldir!

Temiz kitap özeti

Temiz pdf oku

Temiz Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.