Press ESC to close

Bal Arısı Ortaokulu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bal Arısı Ortaokulu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 122 sayfadan oluşan Bal Arısı Ortaokulu kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Emin Keven tarafından kaleme alınan Bal Arısı Ortaokulu isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Bal Arısı Ortaokulu kitabını 9786254204623 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bal Arısı Ortaokulu pdf oku indir.

Bal Arısı Ortaokulu pdf indir

Öğretmenler odasının hiç değişmeyen konusu öğrencilerdir. Bal Arısı Ortaokulu öğrencilerinin ve öğretmenlerinin farklı, heyecanlı hallerine şahit olacaksınız.
Kitabı okuyunca müthiş şeylerle karşılaşacaksınız, yaşamınız tamamen değişecek demek kesinlikle çok iddialı olacaktır. Öyle demektense şöyle diyelim: “Akıp giden yaşamın her anını çocuk gözüyle çocuklarla geçirmek ne kadar da büyük bir bahtiyarlık!”
O kısacık teneffüslere sığdırılan ve büyük hayallere ev sahipliği yapan oyunlar yok mu? Asıl hayat orada başlıyor işte! Çocuklar çözülmeyi bekleyen birer bilmece gibiler. Bilmecelerin tek bir doğru cevabı yoktur genelde. Her birini yakında zamandan tanımak bilmecenin doğru cevabına götürecektir bizi.
Bal Arısı Ortaokulu öğrencilerinin her birisi on yanıtlı bilmece gibiler. Yunus Parlakfikir’in enteresan bilmecelerine, iki yüz lira kazanmak için ezberlediği şiire, kaybolan masa tenisi topunu Cingöz Recai ile Sherlock Holmes’a şapka çıkgit gide artan araştırmasına; leblebi ödüllerini kazanan kahramanlara, başkanımız Esma Yenigeldi’nin sınıfı nasıl takip ettiğine, Sadık Dikdurur ve diğer öğretmenlerimizin eğlendiren ve öğreten, öğretirken coşturan hallerine şahit olacaksınız.

Bal Arısı Ortaokulu kitap özeti

Bal Arısı Ortaokulu pdf oku

Bal Arısı Ortaokulu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.