Press ESC to close

Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Cornelia Maude Spelman tarafından kaleme alınan Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? isimli kitap 9789752522251 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? kitabını 04.03.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf oku indir.

Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf indir

Nasıl Hissediyorum: Duygularımızla Baş Etmenin Yolları
Duygularınızı tanımlamak ve baş etmekle alakalı eğitim –özellikle negatif ve korkutucu olanlarla– alacağınız diğer eğitimler kadar mühimdir. Nasıl Hissediyorum serisi çocuklara sade ve anlaşılır bir dille uygularını nasıl tanımlayacaklarını, kontrol edeceklerini ve çevreleriyle nasıl empati kuracaklarını anlatıyor.
“Ebeveynler için harika bir kaynak. Çocuğunuz bu kitap aracılığıyla duygularını nasıl ifade edebileceğini öğrenecek ve duygularını ifade etmede zorlanan tek çocuğun kendisi olmadığını görecek.”
–Booklist

Ayrılık endişesı ebeveynlerinden ayrı kalan çocuklarda çok fazla görülür. Bu hikâyede çocuklara, sevdiklerinin onlardan iş veya farklı nedenlerle ayrı kalmaları gerekebileceği, buna karşın kendilerini iyi hissetmenin yolları olduğu anlatılıyor ve tabi ki ayrılıkların sonsuza kadar sürmeyeceği…

Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? kitap özeti

Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? pdf oku

Seni Özlediğim Zaman / Nasıl Hissediyorum? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.