Press ESC to close

Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabını 9786050817904 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku indir.

Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir

“Turistler neşeyle paketten fıstık aldılar. Sevdim ben bu turistleri ya! Fıstıklar bitince bize meydanda duran heykeli işaret ettiler. Heykeli gösterip o kim ki manasına gelen uluslar arası işaret dilini kullandılar ki ben bunu hemen anladım. Yalnız bu soruya yanıt vermem zordu. Çünkü bu kocaman adamın kim olduğunu bilmiyordum. Beraberce heykelin yanına gittik. Heykelin altında bir levha var. Bu heykelin Barbaros Hayrettin Paşa’ya ait olduğu yazıyor.”

Bu kitapta Şirin’le birlikte Karaköy’de resim sergisi gezecek, maça gidecek, Beşiktaş’ın sokaklarında turlayacak, Yıldız Parkı’nda saraya konuk olacak ve çoook eğleneceksiniz!

Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 kitap özeti

Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku

Şirin Beşiktaş’ta / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.