Press ESC to close

Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabını 9786050817911 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku indir.

Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir

“Bugün gezip fotoğraflar çekeceğimiz bölge ağzına kadar tarihi eser dolu. Gez gez bitmez. Şimdiki hedefimiz Yerebatan Sarayı’ymış. Yerin altına yapılmış bir saray herkesin ilgisini çeker. Benim ilgimi de çekti. Yalnız yer altı tünelleri ve yer altı sarayları olduğuna göre benim şehrimin yer altına bayağı meraklı olduğu da dikkatimden kaçmadı tabii ki… Şu sarayı da bir görelim bakalım.”

Bu kitapta Şirin’le birlikte Sultanahmet’teki bir çok uygarlığa ait nefes kesici tarihî eserleri inceleyecek ve çoook eğleneceksiniz!

Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 kitap özeti

Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku

Şirin Sultanahmet’te / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.