Press ESC to close

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Birsen Ekim Özen tarafından kaleme alınan Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 kitabını 9786050817942 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku indir.

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf indir

“Burası Büyük Çamlıca Tepesiymiş. Yani bunun bir de küçüğü varmış. Büyük Çamlıca Tepesinin manzarası harika diye annemler burayı tercih etmişler. Annem panaromik yer dediği demir parmaklıkların önünde bir yer bulunca İstanbul’u doya doya seyretmeye başladık. Sağa doğru bakınca boğaz uzayıp gidiyor. Sola doğru bakınca deniz genişliyor ve üzerinde adalar olduğunu görüyorsun”.

Bu kitapta Şirin’le birlikte Marmaray’a binecek, Üsküdar’ın daracık sokaklarında yürüyecek, Çamlıca Tepesi’nden İstanbul’u izleyecek ve çoook eğleneceksiniz!

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 kitap özeti

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 pdf oku

Şirin Çamlıca Tepesi’nde / İstanbul’u Geziyorum -2 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.