Press ESC to close

Satranç Öğretmenim 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Satranç Öğretmenim 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 180 sayfadan oluşan Satranç Öğretmenim 1 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ozan Çapan tarafından kaleme alınan Satranç Öğretmenim 1 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve ebatındadır. Satranç Öğretmenim 1 kitabını 9786059856195 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Satranç Öğretmenim 1 pdf oku indir.

Satranç Öğretmenim 1 pdf indir

Merdiven Matı, Son Sıra Matı, Kanca Matı, Opera Matı, Apolet Matı, Anastasia Matı gibi 33 farklı mat çeşidinin ne olduğunu öğrenmek ister misiniz?

“Satranç Öğretmenim” serisinin ilk kitabı olan “Mat Kalıpları” kitabında, bilinen temel mat kalıplarının ne olduğu örneklerle anlatılmaktadır. Kitabın amacı, matların isimlerini ezberletmek değil, öğrenilen mat temasının nasıl oluştuğunu tanımanızı ve kendi oyunlarınızda uygulayabilmenizi sağlamaktır. 

Her konu anlatımı sonunda, kolaydan zora doğru, puanlı 12 alıştırma sorulmuştur. Çözmüş olduğunuz alıştırmaların değerini puan tablosunda karşı karşıya geldirıp hangi düzeyde olduğunuzu belirleyebilirsiniz. Kitapta 1, 2 ve üzeri hamlede 396 mat alıştırması bulunmaktadır. Kitabın son bölümünde, matların karışık olarak sorulduğu, 1 hamlede 48 soru ve 2 hamlede ise 52 soru mevcuttur. Bu kitap aracılığıyla değişik mat fikirlerini tanıyıp oyunlarınızda kullanabileceksiniz.

Satranç Öğretmenim 1 kitap özeti

Satranç Öğretmenim 1 pdf oku

Satranç Öğretmenim 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.