Press ESC to close

Hayalet Köy Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hayalet Köy pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan Hayalet Köy kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hüsnan Şeker tarafından kaleme alınan Hayalet Köy isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Hayalet Köy kitabını 9789752115927 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayalet Köy pdf oku indir.

Hayalet Köy pdf indir

Jasmin, bir sabah yatağından kalktığında kendini bir köy evinde bulur. Hayatında ilk kez gördüğü insanlar ailesi olduklarını iddia etmekte, bütün köy halkı ona Yasemin diye seslenmektedir.
Jasmin’e göre köylülerin hepsi çocuk hırsızıdır. Onu zengin dedesinden fidye almak için kaçırmışlardır. Köylülere göre de geçirdiği kaza sonucu hafızasını kaybeden Jasmin hayal dünyası çok zengin bir çocuktur.
Dağbaşındaki bu köyde Jasmin’i gelgitlerle dolu hiç bilmediği bir hayat bekliyordur.
Hüsnan Şeker, sürprizlerle dolu yeni romanında arkadaşlığın, aile bağlarının, elimizdekilerle yetinebilmenin, empati kurabilmenin önemini vurgularken mecbur kalırsak her türlü zorlukla mücadele edebileceğimizi başarılı bir kurgu ve özgün bir dille anlatıyor.

Hayalet Köy kitap özeti

Hayalet Köy pdf oku

Hayalet Köy Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.