Press ESC to close

Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) kitabı 84 olarak çıkarılmıştır. Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) isimli kitap 9789753102315 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) kitabını 12.09.2015 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) pdf oku indir.

Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) pdf indir

Antoine de Saint-Exupéry’nin ölümsüz eseri Küçük Prens’in bu özel baskısında, kitabın orijinal tam metnini ve Sumru Ağıryürüyen’in şarkı tadındaki Türkçesini, bu kez animasyon dehalarının yarattığı sinema filminin görselleriyle birlikte okuma şansı bulacaksınız.

Yazarın suluboya fotoğraflarıne sadık kalarak özel Stop-Motion tekniğiyle üretilen tablo güzelliğindeki resimler, çocuklar için Küçük Prens’in dünyasına sihirli bir kapı açıyor, büyükler için de çiçeği burnunda ve benzersiz bir okuma deneyimi sunuyor. Yüzyılın başyapıtının, herkesin kitaplığında mutlaka bulundurmak isteyeceği bu rengârenk ve büyük boy kuşe baskısını Mavibulut değeriyle, büyük bir gururla yayımlıyoruz.

Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) kitap özeti

Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) pdf oku

Küçük Prens (Büyük Boy – Orjinal Metin) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.