Press ESC to close

Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 168 sayfadan oluşan Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nigar Büşra Bahçeci tarafından kaleme alınan Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri kitabını 9789944834148 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri pdf oku indir.

Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri pdf indir

Bütün değerlerin zirvesini, kişiyinda toplayan Peygamber Efendimizin’in (sallalahu aleyhi vesellem) yaşayarak gösterdiği Kur’an ahlakını ve değerlerini en ufakten başlayarak bütün topluma kazandırmak hepimizin vazifesi. Zira manevî değerlerin yitirildiği, insanlığın nefsin girdaplarında bozulduğu, ruhların imdat çığlıklarının ayyuka çıktığı şu zamanda, kayıp şahsiyetlere uzatılacak bir kurtuluş ipi olmak boynumuzun borcu. Bu çığlıklara kulak tıkar da, Ümmet-i Muhammed’in evlatlarına bir kurtuluş ipi uzatmazsak, yarın bizim torunlarımızın imdadına hangi el uzanacak Onların sesini kim duyacak?
Elinizdeki bu kitap, gelecek nesilleri inançsızlığın, ibadet ruhaniyetinden mahrumiyetin ve nefsani zulmetin karanlığına düşmesi olabilecek yavrularımıza uzanan bir el mesabesindedir. Kitabı hazırlayan gönüllü eğitimci kardeşlerimizle aynı dertten muzdarip olan anne ve babaların bir el kitabı, bir kılavuz kitabı olmalıdır.

Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri kitap özeti

Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri pdf oku

Okul Öncesi Değerler Eğitimi ve Faaliyet Örnekleri Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.