Press ESC to close

Karpatlar Şatosu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Karpatlar Şatosu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Karpatlar Şatosu kitabı 120 olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan Karpatlar Şatosu isimli kitap 9786052498798 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Karpatlar Şatosu kitabını 11.08.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Karpatlar Şatosu pdf oku indir.

Karpatlar Şatosu pdf indir

           Terk edilmiş şato, cinli şato… Halk, canlı ve ateşli hayal gücüyle bir süre sonra, şatoyu hayaletlerle doldurdu; hayaletler görülüyor, ruhlar gecenin bir vaktinde şatoya geri dönüyordu. Avrupa’nın saçma inançlı bazı bölgelerinde, olaylar hala bu biçimde cereyan etmektedir. Transilvanveya bu bölgeler arasında birinci sırada gelir.
 
Haycihazların kırda dolaştığını, baykuşlar gibi sesler çıkardıklarını ve her akşam onlara yiyecek içecek götürmek unutulursa kötülük yapabileceklerini “ispatlara dayanarak” anlatıyorlardı. Köyün büyülü ormanlarının derinliklerinde, çeneleri göğe kadar uzanan şu devasa ejderhalar gizliydi. Bu ormanlarda dolaşmak tehlikeliydi. İşte, sayısız korkunç doğaüstü yaratık!
 
Eğer şu an birileri şatoda oturuyorsa, bunlar fakat doğaüstü varlıklar olabilirdi… İyi de ruhlar ana burcun odalarından birinde niçin ateş yakmış olabilirlerdi ki? Bu bir oda ateşi miydi, mutfak ateşi mi?
 

Karpatlar Şatosu kitap özeti

Karpatlar Şatosu pdf oku

Karpatlar Şatosu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.