Press ESC to close

Gülliver Cüceler Ülkesinde Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Gülliver Cüceler Ülkesinde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 48 sayfadan oluşan Gülliver Cüceler Ülkesinde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jonathan Swift M. Ali Ayyıldız tarafından kaleme alınan Gülliver Cüceler Ülkesinde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Gülliver Cüceler Ülkesinde kitabını 9786052498187 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Gülliver Cüceler Ülkesinde pdf oku indir.

Gülliver Cüceler Ülkesinde pdf indir

Biz beş  kardeştik ve ben üçüncüydüm. Babam, on sekiz yaşıma girdiğimde beni üniversiteye gönderdi. Orada üç yıl kaldım. Lakin okul masrafları fazla olduğu için Londra’da doktorluk yapan Bay Bates’in yanında yardımcı olarak çalışmaya başladım. Bay Bates’in yanında tam beş yıl çalıştım. Doktorluk mesleğini öğrendiğim gibi biriktirdiğim paralarla denizcilik ve deniz ile ilgiliki bilgilerimi de arttırdım.
Daha sonra tıp bilgimi ilerletmek için iki buçuk yıl da Hollanda’da öğrenim gördüm. Ülkeme dönünce Bay Bates’in tavsiyesiyle bir gemide doktorluk yapmaya başladım. Kısa bir sure sonra da evlendim.
Sevgili öğretmenim Doktor Bates iki yıl sonra öldü. Doktor Bates öldükten sonra karada doktorluk yapamayacağımı anladım. Adeta deniz ve deniz yolculuğu beni kendine çekiyordu. Sonunda tekrar denize açıldım. Doğu Hindistan’a giderken kuvvetli bir fırtına çıktı ve bu fırtına bizi bir adanın açıklarına doğru sürükledi.

Gülliver Cüceler Ülkesinde kitap özeti

Gülliver Cüceler Ülkesinde pdf oku

Gülliver Cüceler Ülkesinde Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.