Press ESC to close

La Fontaine Hikayeleri 1 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

La Fontaine Hikayeleri 1 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan La Fontaine Hikayeleri 1 kitabı 96 olarak çıkarılmıştır. Jean De La Fountain tarafından kaleme alınan La Fontaine Hikayeleri 1 isimli kitap 9786052498637 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. La Fontaine Hikayeleri 1 kitabını 11.08.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. La Fontaine Hikayeleri 1 pdf oku indir.

La Fontaine Hikayeleri 1 pdf indir

Jean de La Fontaine, 1621 senesinde Fransa’da dünyaya gelmiştir.
 
Özellikle fabl türünde verdiği eserlerle bilinen Jean de La Fontaine, ismini de bu tarzda yazdığı özgün eserlerle duyurmuştur.
 
Varlıklı bir ailenin çocuğu olan yazar, Paris’te kolejde okudu ve hukuk tahsili yaptı. Ailesi onun papaz olmasını istemiş, çeşitli memurluklarda bulunsa da, düzensiz bir hayat yaşamıştır.
 
1673 senesinde Madam de la Sablière’nin himayesine girerek burada ilim adamları, felsefeciler ve yazarlarla tanışmış ilk masallarını bu sayede kaleme almıştır. Sanatçı, masallarındaki konularda, şark klasiklerinden esinlenmiştir. Yazar sade ve akıcı üslubuyla masallarını çoğunlukla herkesin anlayabileceği bir biçimde yazmıştır.

La Fontaine Hikayeleri 1 kitap özeti

La Fontaine Hikayeleri 1 pdf oku

La Fontaine Hikayeleri 1 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.