Press ESC to close

İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap kitabı 34 olarak çıkarılmıştır. Gloria Van Donge tarafından kaleme alınan İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap isimli kitap 9786052263525 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap kitabını 19.03.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap pdf oku indir.

İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap pdf indir

İNANABİLİYOR MUSUN ? (Duygusal Alanda Üstün Yetenekli- Çita Ailesi 5. Kitap)
Charlotte çok sezgisel, üstün kabiliyetli bir çita yavrusudur. Başkasının yerine kendini koymak onun için kolay bir şekildetir ve bugün bir istisna değildir. Havadaki gerilimi hissetiğinde oyun daha yeni başlamıştır ve onu çok rahatsız eder…. Neden herkes bu kadar huysuz davranmaktadır? Chelsea’nin yeni oyununun bozulması hiç de adil değildir. Charlotte adaletsizliği tespit ettiğinde stresini nasıl azaltabilir? Sizce ne yapacak?     Charlotte’un armağansini bir zarfa sıkıştırıp ‘Gönderene Geri Dön’ yazmak istediği zamanlar mevcuttur.
 
Çita Ailesi Hikaye Seti
5 kitaplık seri özellikle üstün kabiliyetli çocukları onaylamak için yazılmıştır. Hikâyeler çok katmanlıdır ve çocukla birlikte büyümek için dizayn edilmiştır. Her kitap değişik bir alanda üstün yeteneğe ve aşırı hassaslık alanına sahip çita yavrusunun hikâyesini ifade etmektedir. Yavrular dünyalarını oyun oynayarak keşfederler. Bu keşifler açık ve basit bir biçimde ifade edilmiştir fakat, etkileri ve mesajları bi hayli karmaşıktır.
Çita Ailesi kitap serisinin bir uzantısı olarak hikâyeleri yorumlamak ve ifade özgürlüğünü geliştirmek için her bir karakter için bir araya getirdiğimız kartları tercih edebilirsiniz.
Çocukların Seçimi bölümünde, hikâyenin arka planındaki fikirleri genişletmekte; çocuklara yaratıcılıklarını teşvik ederek meşgul olabilecekleri etkinlikler sağlamaktadır.
Yetişkinler için yazılmış Ebeveyn ve Eğitmen sayfaları, üstün kabiliyetli çocukların düşünme şekillerinden bazılarına dikkat çekerek hikâyenin amacını açıklamaktadır. Açıklamalardan sonra bulunan Düşünme Zamanı ve Hedef Düşünceler başlıkları altında üzerinde durulması gereken noktalar bulunmaktadır.
Birlikte Konuşun başlığı ise sürekli olarak olarak yenilenebilecek tartışmalar oluşturmak için dizayn edilmiş birkaç soru listelemektedir.
Son sayfada bulunan Soy Ağacı, çita yavrularının her birinin yetenek alanlarını vurgulayarak belirgin özellikleri ile ayırt etmektedir.
Keyifle okumanız, keşfetmeniz ve tartışmanız dileğiyle!
 
Yaş Aralığı : 2-9 yaş arası tüm çocuklar
 
Kimler Okumalı
* 2-9 yaş arası tüm çocuklar
* 2-9 yaş arası ‘’üstün zeka’’-‘’üstün yetenek’’ tanısı almış çocuklar
* Ebeveynler,  büyükanneler ve büyükbabalar 
* Öğretmenler
* Danışmanlar
* Psikologlar
* Okul öncesi kurumların ve ilkokulların yöneticileri

İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap kitap özeti

İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap pdf oku

İnanabiliyor Musun / Çita Ailesi 5. Kitap Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.