Press ESC to close

Mavi Ayaklı Karınca Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi Ayaklı Karınca pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Mavi Ayaklı Karınca kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Fatma Yıldırım tarafından kaleme alınan Mavi Ayaklı Karınca isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Mavi Ayaklı Karınca kitabını 9786054813186 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Ayaklı Karınca pdf oku indir.

Mavi Ayaklı Karınca pdf indir

Büyük bir ormanın tam ortasında kocaman bir karınca yuvası vardı. Bu yuvadaki tüm karıncalar simsiyahtı. İçlerinde yalnızca minik karıncanın ayakları maviydi. O, kendi ayaklarını çok severdi. Lakin bu mavi ayakları yüzünden onu yuvada kimse istemezdi. Mavi ayaklı karınca, bu olanlara üzülse de her şeyin değişeceğini   hissederdi. Bir gün ormanda gezerken kesilmiş bir ağaç kütüğü gördü ve içine girdi. Burayı çok sevmişti, gizli sığınak yapmaya karar verdi. Artık her sabah erkenden o sığınağına gidip, renkli hayallere dalıyordu.
 
Bir gün yuvalarına kocaman bir ayı bastı. Her yeri titretti. Mavi ayaklı cesur karınca, birdenbire kendisini yuvanın çok uzağında, bir kuşun kanadında buluverdi. Lakin buraya nasıl gelmişti? Oysa en büyük hayali uçmak değildi…
 
Peki, siz minik bir karınca olsaydınız,En büyük hayaliniz ne olurdu?
 

Mavi Ayaklı Karınca kitap özeti

Mavi Ayaklı Karınca pdf oku

Mavi Ayaklı Karınca Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.