Press ESC to close

Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052263532 sayfadan oluşan Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Gloria Van Donge tarafından kaleme alınan Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap isimli kitap Custom Built dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap kitabını 19.03.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap pdf oku indir.

Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap pdf indir

ÖZEL SİPARİŞ (Fiziksel Becerilerde Üstün Yetenekli – Çita Ailesi 2. Kitap)
Chadwick takla atmaya, koşuşturmaya ve ip atlamaya bayılır. Çok atletik, üstün kabiliyetli bir çita yavrusudur. Sorun şu ki, arkadaşı Kaplan bu konularda onun kadar iyi değildir. Kaplan’a hızlanabilmesi için yardım etmek ister. Öyleyse ne yanlış gidebilir ki?     Chadwick, arkadaşlığın aynı şeyleri aynı biçimde yapmaveyayandığını düşünür. Bundan dolayı Kaplan ile iyi arkadaş olmak için kabiliyetlerini aşağı çekmeye çalışır.  
Çita Ailesi Hikaye Seti
5 kitaplık seri özellikle üstün kabiliyetli çocukları onaylamak için yazılmıştır. Hikâyeler çok katmanlıdır ve çocukla birlikte büyümek için dizayn edilmiştır. Her kitap değişik bir alanda üstün yeteneğe ve aşırı hassaslık alanına sahip çita yavrusunun hikâyesini ifade etmektedir. Yavrular dünyalarını oyun oynayarak keşfederler. Bu keşifler açık ve basit bir biçimde ifade edilmiştir fakat, etkileri ve mesajları bi hayli karmaşıktır.
Çita Ailesi kitap serisinin bir uzantısı olarak hikâyeleri yorumlamak ve ifade özgürlüğünü geliştirmek için her bir karakter için bir araya getirdiğimız kartları tercih edebilirsiniz.
Çocukların Seçimi bölümünde, hikâyenin arka planındaki fikirleri genişletmekte; çocuklara yaratıcılıklarını teşvik ederek meşgul olabilecekleri etkinlikler sağlamaktadır.
Yetişkinler için yazılmış Ebeveyn ve Eğitmen sayfaları, üstün kabiliyetli çocukların düşünme şekillerinden bazılarına dikkat çekerek hikâyenin amacını açıklamaktadır. Açıklamalardan sonra bulunan Düşünme Zamanı ve Hedef Düşünceler başlıkları altında üzerinde durulması gereken noktalar bulunmaktadır.
Birlikte Konuşun başlığı ise sürekli olarak olarak yenilenebilecek tartışmalar oluşturmak için dizayn edilmiş birkaç soru listelemektedir.
Son sayfada bulunan Soy Ağacı, çita yavrularının her birinin yetenek alanlarını vurgulayarak belirgin özellikleri ile ayırt etmektedir.
Keyifle okumanız, keşfetmeniz ve tartışmanız dileğiyle!
 
Yaş Aralığı : 2-9 yaş arası tüm çocuklar
 
Kimler Okumalı
* 2-9 yaş arası tüm çocuklar
* 2-9 yaş arası ‘’üstün zeka’’-‘’üstün yetenek’’ tanısı almış çocuklar
* Ebeveynler,  büyükanneler ve büyükbabalar 
* Öğretmenler
* Danışmanlar
* Psikologlar
* Okul öncesi kurumların ve ilkokulların yöneticileri

Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap kitap özeti

Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap pdf oku

Özel Sipariş / Çita Ailesi 2. Kitap Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.