Press ESC to close

Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. tarafından kaleme alınan Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441421 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Can, oyuncak silahlarıyla dostlarını korkutmayı çok seviyordu. Her fırsatta çeşitli şakalarla dostlarını kızdırıyordu. Selin ise sınıfa yeni gelmişti ve hiç kimseyle konuşmuyordu. Can’ın bu davranışı Selin’i daha da huzursuz ediyordu. Bakalım Selin bu durumu nasıl aşacak?
 
“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Eller Yukarı Konu: Arkadaşlık / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.