Press ESC to close

Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Elena Staniou tarafından kaleme alınan Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441483 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

Çizgili, takım elbiseli, tek gözlüklü, silindir şapkalı enteresan bir kedi bir gün penceresinden bakan Gökçe’ye görünür. Bu enteresan kedinin bir derdi mevcuttur. Çizgili çantasının içinde senelerdır kutuda olan Umut ortadan kaybolmuştur. Umut’un insanlardan uzaklaşması ise daha ilk günden insanları etkilemeye başlamıştır. Gökçe, dostları ve Çizgili Kedi’yle birlikte Umut’un peşine düşer.
 
“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.

Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Çizgili Çantanın Sırrı Konu : Dayanışma / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.