Press ESC to close

Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi kitabı 88 olarak çıkarılmıştır. Chrysanthe Tsiambali tarafından kaleme alınan Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi isimli kitap 9786059441414 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi kitabını 05.12.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku indir.

Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi pdf indir

İki katlı okulda üçüncü sınıf olup üst kata çıkabilmek bir başarı sayılırdı. Murat ve dostları da bu sene üçüncü sınıfa geçmişlerdi. Lakin bir sorun vardı: Murat’ın tekerlekli sandalyesiyle üst kata çıkıp inmesi çok zordu. Bu duruma üzülen Murat’ı mutlu etmek için öğretmeninin ve dostlarının çok iyi bir düşüncesi vardı.
 
“Minik Dostlarımız” serisindeki kitaplar, pedagojik destek alınarak bi hayli beğeni alan Türk ve yabancı yazar ve çizerle birlikte hazırlanmıştır ve öğretmelerin aktivitelerinde, ailelerin ise çocuklarıyla birlikte zaman geçirirken kullanabilecekleri yardımıcı kaynaklardır.
“Minik Dostlarımız” serimizdeki hikâyeler çocuklarımızın duygusal ve içsel çatışmalarını çözmesine yardımcı olmaktadırken, çocuklara erken yaşta okuma sevgisini aşılar.
 

Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi kitap özeti

Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi pdf oku

Bahçedeki Sınıfımız Konu: Empati / Minik Dostlarımız Serisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.