Press ESC to close

Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar kitabı 144 olarak çıkarılmıştır. Salih Uyan tarafından kaleme alınan Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar isimli kitap 9786051442501 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar kitabını 09.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf oku indir.

Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf indir

Bu sefer Uçuk Ailesi olarak kamp tatilindeyiz. Doğayla sarmaş dolaş, huzur içinde bir tatil yapma hayaliyle yola koyulduk. Ama doğa yerine babamla ve dedemle sarmaş dolaş vazitteyim. Çünkü iki kişilik çadırda altı kişi yatıyoruz. Daha doğrusu yatamıyoruz. Çünkü şişme yatak var. Birisi hareket ettiği anda çadırda Meksika dalgası oluşuyor. Dayımın belden aşağısı çadırın dışında kaldı. Dedem, üşümeyeyim diye altına içlik giymiş, hatır hatır kaşınıyor. Neşe, ayı gelecek diye korkuyor. Annem “At nalı gibi kıpırdayıp durmayın!” diye bilgisi yer alıyor. Babamsa bu ortamda mehter marşı dile getiriyor.

Keşke kamp maceramız yalnızca bu gülünç ve neşeli anlarla kalsaydı. Ama ne yazık ki kalmadı. Çünkü dayım zıpkını alıp balık vurmak için gecenin bir vakti denize daldı. Ve sudan çıktığında biz de acayip bir maceranın içine daldık. Bir daha da çıkamadık. Emin olun! Siz de bu kitaba dalınca çıkamayacaksınız.

Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar kitap özeti

Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar pdf oku

Dikkat Dayım Çıkabilir! / Uçuk Ailemle Kaçık Maceralar Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.