Press ESC to close

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nuran Ferhan Can tarafından kaleme alınan Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 22 x 27 cm ebatındadır. Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı kitabını 9786257841405 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf oku indir.

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf indir

Bol dinozorlu bir aktivite kitabıyla tanışmaya hazır mısın? Dinozorların gizemli dünyasında, birbirinden renkli ve keyifli aktiviteler seni bekliyor. Kitabın sayfaları arasında gezinirken olağanüstü dinozor labirentinde ilerleyebilir, gözlüklü bir dinozorla hayal kurabilir veya uçan bir dinozora eşlik edebilirsin. Hatta turuncu renkli gülünç dinozorla birlikte keyifli sesler bile çıkarabilirsin.
 
İlk sayfasından ibu yana son derece eğitici ve keyifli içeriklere yer verilen kitabımızda; olağanüstü düşünme, mantık yürütme, matematik, kodlama, çizgi çalışması, kavram eğitimi, duyu ve duygu eğitimi gibi bir çok alanda özgün etkinlikler bulunmaktadır. Büyük bir özveriyle bir araya getirilen “Nerede Bu Dinozor?” isimli kitabımız; bilişsel gelişim, sosyalduygusal gelişim, motor gelişim ve dil gelişimi gibi temel gelişim alanlarının hepsinda çocukları desteklemektedir.

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı kitap özeti

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı pdf oku

Nerede Bu Dinozor? / Bol Dinozorlu Aktivite Kitabı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.