Press ESC to close

Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim kitabı 144 olarak çıkarılmıştır. Emine Feyza Çevik tarafından kaleme alınan Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim isimli kitap 9786257841443 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim kitabını 09.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim pdf oku indir.

Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim pdf indir

Hayal Dağı Masalları, ilk kitabımız Az Gittim Uz Gittim’le başlayan masalsı yolculuğuna  Dere Tepe Düz Gittim diyerek ikinci kitapla devam ediyor.
Serinin ikinci kitabında, dereleri tepeleri aşıp Hayal Dağı’na ulaştık. Hayal Dağı’ndaki birbirinden renkli ve heyecanlı masallarla buluştuk. Önce Çufçuf  Ülkesi’ne vardık. Sonra Çufçuf  Ülkesi’ndeki lokomotifle Doru Bey’in Konağı’na, Şakacı Çoban’ın köyüne, Binbir Merdiven Dağları’na ulaştık. Gemilerle okyanuslar aşıp yeri göğü dolaştık.
Herkese çağrımızdır; burası Hayal Dağı’nın zirvesi. Haydi toplanın masal başlıyor, davet edin herkesi!
 
5 yaş ve üzeri herkese hitap eden kitabımızda 30 masal bulunmaktadır. Her bir masal, derinlemesine düşünülerek incelikle yazıldı. Klasik masallardan ilham aldığımiz masallarda, klasiğe yeni bir form getirildi. Her masal, en özgün şekillerde oluşturuldu. Editörlerinden önce uzman kişiler tarafından incelendi. 30 masalın her biri, kendine özgü formatlarda oluşturuldu ve tam sayfa tatlı çizimlerle renklendirildi.
Kalbindeki pıt pıtı duymak isteyenlere…

Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim kitap özeti

Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim pdf oku

Hayal Dağı Masalları 2 / Dere Tepe Düz Gittim Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.