Press ESC to close

Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde kitabını 9786057126559 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde pdf indir

Ağzımız gözümüzün altında değil de üzerinde olsaydı nasıl olurdu acaba? Yemek yerken kaşıktan damlayan çorbanın yağı, tatlının şerbeti gözümüze kaçar mıydı?
Ya da koskoca ceviz ağacında küçücük cevizler yerine koca koca kabaklar yetişseydi. O zaman Nasreddin Hoca gibi; “Ey benim canım Allah’ım! Sen ne yaparsan en güzelini yaparsın. Yarattıklarını hep yerli yerince yaratırsın.  Şimdi şu ağaçtan başıma düşen ufak bir ceviz değil de kocaman bir kabak olaydı… İşte o zaman, vay benim halim nice olurdu.” der miydik?
“Yüce Allah yalnızca midemizi doyuran nimetler vermiyor ki. Aklımızı, kalbimizi, ruhumuzu, gözümüzü ve kulağımızı doyuran gıdalar da veriyor. Bize bunca nimetler veren Allah’ımıza tabi ki kocamanından bir teşekkür gerekir.”
Salih Dede’nin ufak afacanlar ile gerçekleştirdiği macera dolu yolculukta Yüce Allah’ın yarattığı nimetleri tanımayı, uzak diyarlardaki güzellikleri ve her şeyin yerli yerince yaratıldığı dünyayı en güzel biçimde tanımayı ister misiniz? Haydi, o zaman sayfaları çevirip, maceraya bir çok sürprizle birlikte kaldığı yerden devam edelim. Hazır mısınız?

Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde kitap özeti

Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde pdf oku

Zaman Gezginleri 6 / Eyvah Ağzım Gözümün Üstünde Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.