Press ESC to close

Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 56 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor kitabını 9786057126528 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor pdf indir

Bir anda her şey sustu… Kuşların kanat sesleri, hoş cıvıltıları, masmavi gökyüzü, yüzlerdeki neşe yok oldu… Salih Dede bile suskundu. Ayşe ise çok korkuyordu…
Gökyüzü sararmaya, rüzgâr bi hayli hızlıca esmeye, uçan halı sarsılmaya, kuşlar oraya buraya savruldular. Ahmet şaşkınlıktan donakalmıştı. Bütün güzellikler bir anda allak bullak olmuştu…Rüzgâr hızını iyice artırmış, fırtına tesirini iyiden iyiye hissettirmeye başlamıştı. Nefes almakta zorlanıyorlardı. Ağızlarını ve burunlarını kollarıyla kapatıyor, göz kapaklarını kumlara siper ediyorlardı.
Uçan halı, yağmurlu havada yolunu şaşırmış kelebeğin çırpınışları gibi bir oraya bir buraya savruluyordu. Güneş ise vedasını yapmış çoktan uykuveyalmıştı… Meraklı kahramanlarımız tutuldukları fırtınadan kurtulmayı başarabilecekler mi? Salih Dede’nin uçan halısı ufak kahramanlarımız Ahmet ile Ayşe’yi bu fırtınadan çıkarabilecek mi?
Haydi, hep birlikte uçan halı ile macera dolu yolculuklarında Ahmet ile Ayşe’ye eşlik edelim. Hız kesmeden devam eden bir maceraveyaha var mısınız?

Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor kitap özeti

Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor pdf oku

Zaman Gezginleri 3 / Fırtına Yaklaşıyor Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.