Press ESC to close

Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. John David Anderson tarafından kaleme alınan Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün isimli kitap 9786052851012 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün kitabını 11.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün pdf oku indir.

Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün pdf indir

Bayan B. ile tanışın ve yaşamınız değişsin!
Herkesin hemfikir bulunacağı üzere öğretmenler çeşit çeşittir. Bazıları iyidir, bazılarıysa çok da iyi değildir. 213 numaralı sınıfın öğrencilerine göre dünya çapında altı tür öğretmen var! Zombiler, Kaf-Bağ ekibi, Zindan Bekçileri, Spielberg’ler, Çaylaklar ve İyiler. Ama kendi öğretmenleri Bayan Bixby bu saydıklarının hiçbirine uymuyor. O asla hayal kırıklığına uğratmak istemeyecekleri türde bir öğretmen…
Bir sirk sanatçısı kadar neşeli kişiliği, her daim gülen yüzü, güneşte parıldayan pembe saçları, bitmek bilmeyen tebeşir zaafı, sürekli olarak özlü sözler yumurtlayan edebiyat sevgisi ve durmadan öğrencilerinin yazı defterlerine kompozisyon yazdırmasıyla gönüllerde taht kuran Bayan B. belki de öğretmenlerin en iyisi. Üstelik hemen hemen tüm okula göre. 
Ve iyiler asla unutulmazlar. Ellerinde olmayan nedenlerle başka bir yere gitseler veya aniden buharlaşıp göğe uçsalar dahi iyiler hiçbir zaman unutulmazlar. Tıpkı Bayan Bixby gibi. Zaten kim sınıfta yüksek sesle okumak için Hobbit’i seçen ve her karakter için değişik bir ses tonu kullanan öğretmenini unutabilir ki?!
Bayan Bixby, aniden gelişen rahatsızlığı sebebiyle okulun son bir ayında derslere devam edemeyeceğini açıklayınca tüm sınıf üzüntüye kapılır. Biricik öğretmenlerinin apar topar kendilerini bırakıp gitmesini anlamlandırmaya çalışan öğrenciler ona bir veda partisi bile düzenleyememişlerdir. Oysa müthiş bir dostluk bağıyla birbirine bağlanmış Topher, Steve ve Brand’in çok sevgili Bayan B.’yi bir kez daha görebilmeleri ve ona au revoir (görüşmek üzere) diyebilmeleri için dâhiyane bir fikirleri mevcuttur! Ona hayallerindeki müthiş günü yaşatacaklardır. Üstelik okulu asma ve şehir içinde hiç çıkmadıkları uzunlukta bir yolculuğa (otobüsle!) çıkma pahasına…
Amerikalı yazar John David Anderson’ın, 2016 senesinde ödüllere doymayan ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün isimli romanı, okurlarını, öğretmenlerine unutulmaz bir gün armağan etmek isteyen üç kafadarın, tek bir günde, şehir içinde çıktıkları destansı ve duygu yüklü yolculuğa yoldaş ediyor.
 
Her yaştan kitapseverin beğenisini kazanacak bu içten kitap, arada bir gülünç arada birse yürek burkan anlar yaşatarak zihinlerde yer ediniyor. İnsan ilişkilerinin karmaşıklığını ve sevginin gücünü derinlikli gözlemlerle üç çocuğun gözünden anlatmayı tercih eden Anderson, etkileyici ifade kabiliyetiyle kalpleri yumuşatıyor. 

“Çocuklar bu kitabı yalnızca sevmeyecek; çocukların bu kitaba ihtiyacı var!”
Soman Chainani, New York Times çoksatan yazarı

Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün kitap özeti

Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün pdf oku

Üç Çocuk, Bir Öğretmen ve Unutulmaz Bir Gün Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.