Press ESC to close

Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları kitabı 204 olarak çıkarılmıştır. Charlie Small tarafından kaleme alınan Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları isimli kitap 9786053604617 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları kitabını 11.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları pdf oku indir.

Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları pdf indir

Bu, Charlie Small’un günlüklerinin dördüncü cildidir. Bu günlük, son derece enteresan bir biçimde gün yüzüne çıkmıştır! Yayınevi sahipleri, www.charliesmall.co.uk adresli internet sitesinde Charlie’ye rastlandığına dair bir haber almaları üzerine, cesur editörlerimizden birini olay yerine göndermiştir. Editörümüz coşku ve heyecanla bavulunu toplayıp önce uçan balonla, sonra eşek sırtında Charlie’nin son görüldüğü vadiye gitmiş, fakat onu bulamamıştır. Bunun üzerine dağ tepe demeden karış karış etrafı aramış, ama Charlie’nin izine rastlamamıştır. Lakin sonra, barın tekinde cılız bir silahşörle karşılaşınca, adama Charlie Small’u tanıyıp tanımadığını sormuş, adam da bunun üzerine çiğnediği tütünü tükürüp bu adı önceden hiç duymadığını söylemiştir. Lakin editörümüz, bar tezgâhının üzerinde duran şişelerin arkasında kalan ve Charlie’nin günlüklerine benzeyen defteri çoktan fark etmiş ve tekinsiz gözüken haydut arkasını döndüğü bir sırada defteri alıp cebine atmış ve oradan ayrılmış.
İşte şişelerin ardında kalan kitap, bu günlüktür. Hiç şüphesiz bu günlük, Charlie Small’un hâlâ yaşıyor olduğunun ve bilmediğimiz bir yerlerde maceralarını sürdürdüğünün bir ispatıdır. Charlie’nin başka yerlerden geçerken de arkasında günlüklerini bıraktığı kanısına varılmaktadır; bu yüzden, eğer olur da buna benzer acayip bir günlüğe veya kement atmada usta bir çocuğa rast gelirseniz, lütfen Charlie Small internet sitesinden bizimle iletişime geçin.
(Olur da günün birinde genç, cılız bir Korkusuz Kovboy düello yapmak için size meydan okursa, lütfen bu teklifi geri çevirin. Duyduğumuza göre silah çekmede şimşek kadar bi hayli hızlıymış!)

Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları kitap özeti

Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları pdf oku

Charlie Small – Kaderin Korkusuz Kovboyları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.