Press ESC to close

Thomas’ın Kar Tulumu Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Thomas’ın Kar Tulumu pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052036372 sayfadan oluşan Thomas’ın Kar Tulumu kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Robert Münsch tarafından kaleme alınan Thomas’ın Kar Tulumu isimli kitap 30.04.2018 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Thomas’ın Kar Tulumu kitabını Michael Martchenko numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Thomas’ın Kar Tulumu pdf oku indir.

Thomas’ın Kar Tulumu pdf indir

Çocuklarla dolu bir sınıfta hikâyelerini anlatırken askıda asılı gördüğü kar montlarından ilham alarak kaleme aldığı “Thomas’ın Kar Montu” adlı kitabında tatlı ve yaramaz Thomas’ın bunaltıcı montu giymemek için önce evde annesi sonra da sınıfta öğretmeniyle yaşadığı mücadele çocukların bayılacağı son derece mizahi dil ve ilgi çekici çizimlerle anlatılıyor. Çocuklar bu kitabı okurken kahkahalarla gülmekten kendilerini alamayacak.
   
Kitapları yalnızca Kuzey Amerika’da 70 milyondan fazla satan Robert Münsch, Kanada’da defalarca “Yılın En Çok Satan” ve “En Çok Beğenilen Çocuk Yazarı” ödülü kazanmış, ünü yalnızca Kanada’da değil tüm Kuzey Amerika’ya yayılmış, kitapları 30’dan fazla dile çevrilmiş bir yazar. Yayınlanmış 90’dan fazla kitabı olan ve bu yaratıcılığını dokuz çocuklu kalabalık bir evde büyümüş olmasına bağlayan Münsch, Kanada’da bazı kitaplarının adları yeni kurulan devlet okullarına verilecek kadar mühim bir yazar olarak kabul ediliyor.
  
Bunca şöhrete rağmen fazla mütevazı bir biçimde kendisini bir yazar olarak değil bir hikâye anlatıcısı olarak tanımlayan Robert Münsch, yarattığı tiplerle yalnızca çocukların değil büyüklerin de yüzlerinde tebessüm yaratacak düzeyde kıvrak bir mizaha sahip. Okurlarıyla interaktif ilişkiler kurmayı seven ve bu ilişkilerden çıkan yaratıcı sonuçları ardındanki kitaplarına da taşıyan Robert Münsch her sene on binlerce okur mektubu alıyor.

Thomas’ın Kar Tulumu kitap özeti

Thomas’ın Kar Tulumu pdf oku

Thomas’ın Kar Tulumu Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.