Press ESC to close

Öksüz Civciv Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Öksüz Civciv pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Öksüz Civciv kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rıfat Ilgaz tarafından kaleme alınan Öksüz Civciv isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Öksüz Civciv kitabını 9789753482936 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Öksüz Civciv pdf oku indir.

Öksüz Civciv pdf indir

Herkese Merhabalar, benim adım Güliz.
Geçen yaz tatilinde annemle birlikte Ankara’dan Cide’ye gittik. Denizi, dalgalarını, hiç görmediğim ağaçları, çiçekleri, hayvanları burada gördüm. Kaldığımız pansiyonun sahipleri Niyazi Dede ve Zeliha Nine’nin torunları Erdem’le hemen arkadaş olduk. Erdem, dedesinin kümesindeki tavuğun yumurtalarından civcivlerin çıkacağını dile getirdiğinde çok şaşırdım.
Hepimiz civcivlerin çıkacağı günü heyecanla beklemeye başladık. O gün gelmişti ve on iki yumurtadan yalnızca bir tane alacalı civciv çıktı. Üstelik anne tavuk ona bakmak istemedi.
Bu unutulmaz yaz tatilimin hikâyesini, çocukları hiçbir zaman unutmamış olan Rıfat Ilgaz yazdı. Siz hikâyemi okurken, belki hep birlikte Öksüz Civciv’in peşinden koşabiliriz.

Öksüz Civciv kitap özeti

Öksüz Civciv pdf oku

Öksüz Civciv Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.