Press ESC to close

Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786258129007 sayfadan oluşan Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Chiara De Giorgi tarafından kaleme alınan Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi isimli kitap 11.04.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi kitabını Ünver Alibey numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi pdf oku indir.

Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi pdf indir

Şebnem son derece akıllı ve meraklı bir kız.
Annesi ve babası fizikçi olduklarından onun da meraklı olmasında şaşılacak bir şey yok aslında. Onlara sorduğu binlerce soruya hep makul ve anlaşılır yanıtlar alıyor ve bu yanıtlar çoğu kez başka başka sorularına yol açıyor. Kendine güveni de tam.
Bundan dolayı büyükannesinin oturduğu kasabaya trenle kendi başına gidebileceğine inanıyor ve bunu ispatlıyor da. Lakin trenden indiğinde karşı karşıya geldiğı bir boya fabrikası ve renk renk boya kutuları ona annesinin renklerle alakalı kuramını hatırlatınca konu derinleşiyor ve sonunda gizemli Bay Schrödinger ile kedisinin deneyine sıra geliyor.  Geliyor ama Şebnem zamanı bozduğunu anlayınca olanlar onu bile çok şaşırtıyor.

Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi kitap özeti

Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi pdf oku

Şebnem ve Schrödinger’in Kedisi Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.