Press ESC to close

Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052856550 sayfadan oluşan Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Andreas Steinhöfel tarafından kaleme alınan Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata isimli kitap Rico dilinde ve Ciltli ebatındadır. Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata kitabını 11.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata pdf oku indir.

Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata pdf indir

Gerçek dostluk fedakârlık gerektirir!

Alman çocuk ve gençlik edebiyatının yıldız kalemlerinden Andreas Steinhöfel’in klasikleşen serisi “Riko ve Oskar”ın beşinci halkası Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata, bu kez daha derinlere iniyor ve dört dörtlük bir serüvenle okuru ters köşeye yatırıyor. 

Otuzdan fazla dile çevrilerek hem çocukların hem de yetişkinlerin gönlünü çelen serinin bu son kitabında, yaş alıp biraz daha olgunlaşan iki kafadarın ezelî ve ebedî dostlukları tatsız bir yanlış anlaşılma yüzünden sarsılıyor. 

Polisiye filmlere şapka çıkgit gide artan çok katmanlı kurgusuyla yine ezberleri bozan Steinhöfel, gizemli durumların ardında yatan saklı hazineleri görülmektedirarak merak duygumuzu körükleyen bir dedektiflik hikâyesi anlatıyor. 

Riko, Oskar ve dostlarının buluşma noktası olan gizli park satışa çıkarılmıştır. Park satılırsa çocukların tek oyun alanı ellerinden alınmış olacaktır. Elbette hiçbiri bu karara seyirci kalma niyetinde değildir; oysa süreç tahmin ettiklerinden fazla daha karmaşıktır. Üstüne bir de Riko, karnındaki kelebekleri sakinleştirmeyi çalışırken en yakın dostu Oskar’ı üzünce işler iyice sarpa sarar. Tam da birlikte hareket etmeleri gerektikleri bir zamanda çözüme ayrı yollardan gitmeyi tercih eden ikiliyi zorlu önüne geçer beklemektedir… 

Serinin en olgun ve derinlikli halkası olarak gösterilebilecek bu serüvende kahramanlarımız Riko ve Oskar, ucunda kalpleri pıt pıt attıran kimi duygular bulunsa dahi dostluk kavramını ebediyete taşıyabilmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamak gerektiğini hatırlatıyor. 

Peter Schössow’un kişiliğistik fotoğraflarıyle anlatısını güçlendiren Riko, Oskar ve Davasa Bir Hata; ince bir hassaslıkla, “doğru şeyleri” zamanında yapmanın erdemiyle örülü, çarpıcı bir kitap.

Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata kitap özeti

Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata pdf oku

Riko, Oskar ve Devasa Bir Hata Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.