Press ESC to close

Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 kitabını 9786059562881 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 pdf oku indir.

Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 pdf indir

NEFES KESEN BİR MACERA SENİ BEKLİYOR
 
Ünlü Türk denizcisi Pirî Reis’in, şimdiye kadar hiç bilinmeyen bir haritası bulunur. Yaygın bir söylentiye göre Pirî Reis, gezip dolaştığı denizlerde tespit ettiği hazine yüklü batıkların yerlerini bu haritada işaretlemiştir. Paha biçilemez değerde, yüzlerce hazineyi gösteren bir haritadır bu.
İşte, Pirî Reis’in bu haritası; İstanbul’da açık artırmayla satışa çıkarılır. Uluslararası çetelerin ve gizli örgütlerin hepsi, onun peşine düşerler. Haritaya sahip olabilmek için amansız bir mücadeleye girişirler. Ufaklık’la Gizem de, hiç ummadıkları bir anda, kendilerini bu çekişmenin tam ortasında buluverirler.
 
Soluk soluğa okuyacağınız bu serüvende, siz de Pirî Reis’in haritasını çetelerin elinden kurtarmak; beş yüzsenedir çözülememiş bir sırrı çözüp Pirî Reis’in hazinelerini bulmak istiyorsanız;
 
HAYDİ ÇOCUKLAR, SERÜVEN PEŞİNE…

Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 kitap özeti

Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 pdf oku

Piri Reis’in Hazineleri / Serüven Peşinde 12 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.