Press ESC to close

Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 kitabını 9786059562799 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 pdf oku indir.

Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 pdf indir

NEFES KESEN BİR MACERA SENİ BEKLİYOR!
 
“Katil Kim?” oyununun galası oynanmaktadır. Daha ilk sahnede, oyunun yazarı ve baş rol oyuncusu Hakan Işık, vurularak öldürülür. Ufaklık’la Gizem, gecenin konukları arasında yer almaktadır. Üstelik yazarın kendilerine verdiği imzalı kitapçıkta, oyuna konu olan cinayetle alakalı şifreli bilgiler mevcuttur.
Daha o gece çocuklar, bir kamyonun altında kalmaktan son anda kurtulurlar. Ertesi gün de, bir kaza süsü verilerek kaçırılıp bayıltılırlar.
Uyandıklarında, kitapçık yanlarında yoktur. Bundan sonra kendilerini, her anını soluk soluğa yaşadıkları heyecanlı bir macerasın içinde bulurlar.
Ellerindeki kitapçığın sırrı nedir? Hakan Işık’ı kim, neden öldürmüştür? Bu cinayetin, oyuna konu olan cinayetle ilişkisi nedir? Kayıp olduğu söylenen elmasları kim almıştır? Üç milyar dolarlık bu elmaslar şimdi nerededir?
Bütün bu soruların yanıtlarını Ufaklık ve Gizem’le birlikte araştırıp bulmak, bu benzersiz macerası onlarla birlikte yaşamak için;
 
HAYDİ ÇOCUKLAR,  SERÜVEN PEŞİNE…

Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 kitap özeti

Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 pdf oku

Katil Kim? / Serüven Peşinde 10 Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.