Press ESC to close

Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 544 sayfadan oluşan Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Mavisel Yener tarafından kaleme alınan Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.3 x 21 cm ebatındadır. Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabını 9786661254754 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) pdf oku indir.

Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) pdf indir

Set içindeki kitaplar:
Pasaklılar – Tehlikeli Maymun
Pasaklılar – Timsah Havuzu
Pasaklılar – Şapşal Baykuş
Kitabın Pasaklılar Kenti’ne hoş geldiniz! Burası Pasaklılar Yasası’nın uygulandığı, Pasakgül, Pasakcan, Pasaksu gibi tatlı kahramanların yaşadığı bir kent. “Pasaklılar yatak toplayarak zaman kaybetmezler” gibi farklı yasaları var. Böyle kendi hallerinde yaşayıp giderlerken bir gün kente omzunda maymunuyla birlikte enteresan bir adam gelir ve işler karışır. Kahramanlarımızı sürprizlerle dolu heyecanlı serüvenler beklemektedir.
Çocuklar, Pasaklılar Kenti’nde yaşanan serüvenleri okurken Mavisel Yener’in zengin hayal gücü ve mizahi diliyle hem eğlenecek hem de Pasaklılar’ın yaşamıyla kendi yaşamı arasında paralellikler kurarak önceden fark etmedikleri bazı şeyleri fark edebilecek. Bir kent belleğini yitirdiğinde bunun nelere yol açacağını görecek.

Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitap özeti

Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) pdf oku

Pasaklılar Serisi Seti (3 Kitap Takım) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.