Press ESC to close

Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) kitabı 1000 olarak çıkarılmıştır. Chris Colfer tarafından kaleme alınan Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) isimli kitap 9782007859812 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) kitabını 16.03.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) pdf oku indir.

Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) pdf indir

Bu sette Masallar Diyarı serisinin iki kitabını birlikte set olarak paylaşmak istedik.
Masallar Diyarı / Dilek Büyüsü
Chris Colfer’in dünya çapında çok satanlar listesinde olan The Land Of Stories serisinin ilk kitabı. Yayımlandıktan hemen sonra yazarına New York Times Çok Satanlar ünvanını kazandıran kitabı, içinde Brandon Dorman’ın orijinal çizimleriyle ve özenli bir Türkçeyle çocuklarımıza paylaşmak istedik.
İkiz kardeşler Alex ve Conner, o zamana kadar dinledikleri, okudukları peri masallarının içine düşerler ve heyecanlı serüvenleri başlar. Masallar Diyarı gerçekten anlatıldığı gibi midir yoksa orada masallardan daha gerçek, karanlık bir dünya mı mevcuttur? Chris Colfer, masallara özgün ve çarpıcı bir bakışla yaklaşarak bizi hayal etmediğimiz bir aleme götürüyor.
Masallar Diyarı / Cadı’nın Dönüşü
Peri masallarının gerçek olduğu Masallar Diyarı serisinin ikinci kitabı.
Uyuyan Güzel’i lanetleyen Kötü Kalpli Cadı intikam almak için geri döndü. Alex’le Conner Bailey peri masalları dünyasını şimdiye kadar karşı karşıya geldiğı en büyük tehlikeden kurtarabilecek mi?

Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) kitap özeti

Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) pdf oku

Masallar Diyarı Seti (2 Kitap Takım) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.