Press ESC to close

Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 104 sayfadan oluşan Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Rudyard Kipling tarafından kaleme alınan Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254072918 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Novastoshnah ıssız bir yerdi. Orada foklar dışında kimsenin işi olmazdı. Adaya yaz geldiğinde yüz binlerce fok, soğuk, gri denizden gelip, bu sahile çıkarlardı. Dünyada onlara buradan daha uygun bir yer daha yoktu.

Deniz Avcısı da bunu bilirdi. O da bahar geldiğinde her nerede olursa olsun, bir torpido hızıyla yüzerek Novastoshnah’a gelir ve kayalar üzerindeki en iyi yer, yani denize en yakın nokta için bir ay sürecek dövüşlerine başlardı.

On beş yaşındaydı. Gür, gri kürkü omuzlarının üzerinde bir aslan yelesi gibiydi. Köpek dişleri ise uzun ve korkutucuydu. Ön yüzgeçlerinin üzerinde yükseldiğinde boyu hemen hemen bir buçuk metreydi. Ağırlığı ise, nasıl anlatsam bilmiyorum, şöyle söyleyeyim eğer biri onun ağırlığını ölçebilseydi eğer en az 350 kilogram geldiğini söylerdi. Bütün vücudu, önceden giriştiği vahşi kavgalardan kalma yara izleriyle kaplıydı.

Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Orman Kitabı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.