Press ESC to close

Nereden Çıktı Bu Korona? Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Nereden Çıktı Bu Korona? pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Nereden Çıktı Bu Korona? kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Derya Edis Sinan Canan tarafından kaleme alınan Nereden Çıktı Bu Korona? isimli kitap 9786057163707 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Nereden Çıktı Bu Korona? kitabını 16.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Nereden Çıktı Bu Korona? pdf oku indir.

Nereden Çıktı Bu Korona? pdf indir

Emre, bütün dünyayı etkisi altına alan Korona salgını sebebiyle evde kapalıdır. Fazlasıyla sıkıldığı bir gün gizemli bir paket alır ve içinden çıkan zihin anahtarıyla kendisini aniden Sinan Amca’nın laboratuvarında bulur!
Sen de Emre’yi zamanda bir yolculuğa çıkaran Sinan Amca ile birlikte insanlık tarihinde hepimizin yaşamını değiştiren salgın hastalıklara dair birden fazla şey öğrenmeye hazır mısın? Hem de Gökçe Akgül’ün çok keyifli çizgi roman tadındaki çizimleriyle!
 
Çocuklar bilim insanları gibi meraklıdır. Çok ufak yaşlarda sorular sormaya, yeni şeyler keşfetmeye, araştırmaya başlarlar. Biz de sevgili çocuklarımızın bilimle ilgilenmesi, bilimi sevmesi ve yaşamına yerleştirmesi için bir Bilim Maceraları dizisi bir araya getirdik. Sinan Canan bu dizide çocuklar için ilk defa yazıyor! 

Nereden Çıktı Bu Korona? kitap özeti

Nereden Çıktı Bu Korona? pdf oku

Nereden Çıktı Bu Korona? Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.