Press ESC to close

Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 232 sayfadan oluşan Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23.5 cm ebatındadır. Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme kitabını 9786053184539 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme pdf oku indir.

Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme pdf indir

Son senelerda yapılmış çalışmalar, bir çok kavramın temelinin okul öncesi zamanda atıldığını göstermektedir. Okul öncesi dönem çocukları, öğrenmeye aşırı istekli olup doğal bir bilim adamı gibi her şeyi araştırmaya, defalarca denemeler yapıp doğruya ulaşmaya heveslidirler. Lakin bu dönemin özellikleri saygınlığıyla, çocuklar soyut
olarak düşünemeyecekleri yahut soyut kavramları algılayamayacakları için kavramların somutlaştırılarak öğretilmesi bir gerekliliktir. Okul öncesi zamanda kavramların somutlaştırılmasında en fazla başvurulan yol materyal kullanımıdır. Materyal gelişiminde uygun teknolojinin ve metotların kullanılması artık çağımız için bir zorunluluk
hâline gelmiştir. Bu kitap da bu noktadan hareketle okul öncesi öğretmen adayları için “Öğretim Teknikleri ve Materyal Geliştirme” dersinde okutulmak üzere yazılmıştır.
Bu kitap, “Temel Kavramlar”, “Öğretim Teknolojisi ve İletişim”, “Araç Gereç Geliştirme”, “Öğretim Araç Gereçlerinin Teorik Temelleri”, “Öğretim Materyalinin Seçimi, Hazırlanması ve Tasarımı”, “Teknolojik Öğretim Araçları ve Detayları”, “İki ve Üç Boyutlu Araç Gereçlerin Hazırlanması ve Uygulanması”, “Bilgisayar Destekli Öğretim Araç Gereçlerinin Hazırlanması ve Uygulanması” ve “Materyal Örnekleri” bölüm isimleriyle toplam dokuz bölümden buluşmaktedir. 

Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme kitap özeti

Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme pdf oku

Okul Öncesi Eğitimi İçin Öğretim Teknikleri Materyal Geliştirme Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.