Press ESC to close

Bilim İstasyonu (8+ Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bilim İstasyonu (8+ Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Bilim İstasyonu (8+ Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Doç. Dr. Elif İnceDoç. Dr. Burçin Acar Şeşen tarafından kaleme alınan Bilim İstasyonu (8+ Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 16 x 23.5 cm ebatındadır. Bilim İstasyonu (8+ Yaş) kitabını 9786053184553 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bilim İstasyonu (8+ Yaş) pdf oku indir.

Bilim İstasyonu (8+ Yaş) pdf indir

Bilim İstasyonu’nun heyecan verici dünyasına hoş geldiniz! Bu kitap, siz mucit öğrencilerimize bilim yolculuğunda bir kılavuz olacaktır. Kitabımızın amacı, günlük hayatla ilişkili birden fazla durum ve hadiseleri Bilim İstasyonu’ndaki etkinlikler ile öğrenebilmenizi sağlamaktır. Bilim İstasyonu’ndaki etkinlikler, çoğunlukla basit ve geri kazandırılabilen ucuz aletlerle ve malzemelerle gerçekleşebilmektedir. Bu nedenle evde kendi kendinize bu etkinlikleri yapabileceğiniz gibi dostlarınız ile birlikte takım olarak da yapabilirsiniz. Kitabımızın, mucitlerimize ek olarak diğer bir hedef kitlesi ise fen öğretmenlerimizdir. Kitabımız, son senelerda geliştirilen öğretim metotlarınden birisi olan sorgulamaveyayalı öğrenme yöntemini desteklemektedir. Öğretmenlerimiz, Bilim İstasyonu’nda bulunan aktif katılımlı etkinlikler ile öğrencilerinin merak duygularını uyandırarak hayal güçlerini harekete geçirebilecek, böylelikle derslerini daha ilgi çekici ve heyecan verici hâle getirebileceklerdir. Bunun yanında, öğrencilerinin tahminde bulunma, gözlem yapma, düşünme, fikir üretme ve yorum yapma gibi kabiliyetlerinin gelişmesine de katkıda bulunabilecekler veya katkı sağlayabileceklerdir.
Bilim İstasyonu, fen bilimleri alt alanları olan fizik, kimya ve biyoloji etkinliklerinden oluşmuştur. Fizik etkinlikleri mavi, kimya etkinlikleri turuncu ve biyoloji etkinlikleri yeşil renkle açıklanmıştır. Her etkinliğin başlangıcında takip edilmesi gereken yönergelerle karşılaşacaksınız. Farklı renkteki her durağa geldiğinizde mucitlik düzeyniz ilerleyecektir. Her etkinlikte, ufak semboller hâlinde dikkat etmeniz gereken ikazları göreceksiniz. Bu ikazlar, kitabınızın ön bölümünde açıklanmıştır. Misal verilecek olursa eldiven giymeniz, gözlük
takmanız gerekebilir veya kesici aletleri dikkatle kullanmanız gerektiği ikazsını gözlemleyebilirsiniz. Lütfen tüm ikazları dikkate alınız. Bilim İstasyonu kitabımızı, sizlere sunmadan önce, “Mucitler İş Başında” ve “Minik Mucitler İş Başında” programlarımız ile her bir etkinliği test ettik. Mucitlerimizin bilime yönelik düşüncelerinde ve görüşlerinde etkinliklerin sonunda ilk etaptan daha farklı tutumlara sahip olduklarını, günlük hayatla ilişkili problemleri çözmek için istek duyduklarını tespit ettik. Bilim İstasyonu’muzun en sonunda bu uygulamalara yönelik fotoğrafları gözlemleyebilirsiniz.

Bilim İstasyonu (8+ Yaş) kitap özeti

Bilim İstasyonu (8+ Yaş) pdf oku

Bilim İstasyonu (8+ Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.