Press ESC to close

Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750852640 sayfadan oluşan Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Heinz Janisch tarafından kaleme alınan Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) isimli kitap 11.03.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) kitabını Helga Bansch numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) pdf oku indir.

Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) pdf indir

Hiç bu kadar güzel bir şey görmüş müydün?
Frenki kendine güvenen, ne isterse yapabileceğine inanan cesur bir porsuktur. Öyle heveslidir ki, arkadaşı Hop Güm’den ona uçmayı öğretmesini bile ister. Tabii porsuklar kuşlar gibi uçamaz ama sonuçta o hemen pes edecek sıradan bir porsuk değil.
Frenki her şeyin ve herkesin içindeki güzelliği görebilen iyi niyetli, tatlı, gözü pek bir porsuk. Üstelik işler yolunda gitmediğinde ona destek olacak Hop Güm ve Karl Gustav gibi iyi dostları da var!
“Ne İstersem Yaparım Ben!”, Heinz Janisch ile Helga Bansch’ın Sigmund’un içimizi ısıtan hikâyesini anlattıkları Hop Güm!’den sonra yine koca bir gülümsemeyle okuyacağımız tatlı bir hikâye.

Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) kitap özeti

Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) pdf oku

Ne İstersem Yaparım Ben! (Karton Kapak) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.