Press ESC to close

Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 32 sayfadan oluşan Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Grimm Kardeşler tarafından kaleme alınan Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 23.5 x 28.5 cm ebatındadır. Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) kitabını 9789750852732 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) pdf oku indir.

Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) pdf indir

Arkadaşlar! Bir Olalım…
19. yüzyıldan bugüne masallarıyla çocukları derinden etkileyen Grimm Kardeşler’den bir başka tanınmış masal: Bremen Mızıkacıları…
Yapı Kredi Yayınları önceden Grimm Kardeşler’in “Kurt ile Yedi Keçi Yavrusu” ve “Rapunzel” adlı masallarını resimli yeni baskılarıyla yayımlamıştı. Şimdi sırada bir başka tanınmış masal var: “Bremen Mızıkacıları”… Kâmuran Şipal’in çevirisi, Seçil Çokan’ın fotoğraflarıyle…
Sahipleri tarafından kötü davranılan hayvanlar, canlarını kurtarmak için yollara düşerse ve yolları birbiriyle kesişirse ne olur?
Grimm Kardeşler’in unutulmaz masalı “Bremen Mızıkacıları” ezilen, dövülen, aşağılanan bir eşeğin, köpeğin, kedinin ve horozun güçlerini birleştirdiklerinde hayatlarının nasıl değiştiğini anlatıyor.

Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) kitap özeti

Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) pdf oku

Bremen Mızıkacıları (Karton Kapak) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.