Press ESC to close

Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Herman Melville tarafından kaleme alınan Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491201 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

İsmail, size birkaç yıl önce yapmış olduğum deniz yolculuğunun öyküsünü anlatacağım. Param olmadığı ve değişiklik istediğim zaman denize açılmak için hemen bir gemi ararım. Zenginlerin bolca yiyip, içtikleri büyük gemilerden birine gitmem. Bir aşçı veya bir temizlikçi olarak da gitmem. Daima basit bir gemici olarak katılırım.
Diğer insanlardan emir almak hoşuma gitmediği için böyle yaparım. Bu benim tekdüze yaşamımda büyük bir değişiklik.
Genelde ben, bir başkasına emir veririm! Kaptan, bana bir fırça alıp güverteyi temizlememi söylese ona itaat ederim. Bunun doğru olduğunu biliyorum. Çalışmamın karşılığını öderler. Bunun yanı sıra denizin kokusu ve hırçın rüzgarların temiz havası hoşuma gider.
´´Bu sefer, balina avcılarının gemisine bineceğim.´´ diye karar verdim. Bir çok gemi okyanusta balina avlar. Balina gemisi bulmak için en iyi yer, Amerika´nın doğu kıyılarındaki Nantucket Adası´dır.
Kayıkla New Bedford´a cumartesi akşamı vardığımda, Nantucket´a giden gemi çoktan yola çıkmıştı. Bundan dolayı Bedford da bir geceliğine, belki de daha fazla kalmak zorundayım.

Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Moby Dick Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.