Press ESC to close

Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Roger Ancely Green tarafından kaleme alınan Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491096 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Bir zamanlar bir kralın hiçbir doktorun iyileştiremediği, hasta bir kızı varmış. Günün birinde bir bilgin bu kızın fakat bir elma yiyerek iyileşeceğini, ama kızın hastalığını geçirecek olan bu elmanın nerede bulunduğunu bilmediğini söylemiş.
Böylelikle Kral, biricik kızını iyileştirecek elmayı bulup getirenin kızı ile evlenebileceğine söz vermiş. Çok geçmeden sepetleri elma dolu o kadar çok genç saraya gelmiş ki artık sarayın avlusu elmadan geçilmez< olmuş. Ama Prenses gene de iyileşmemiş.

O vakitler bu ülkede kurnazlığı ile övünen, hiçbir zaman doğru bir hikaye anlatmayan, hiç kimseye inanmayan bir köylü varmış. Büyük ve ortanca oğlu tıpatıp kendisine benzermiş ama en ufak oğlu hans onlarıntam tersi imiş. Her şeyi doğru dile getirdiği için de ona aptal Hans derlermiş

Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Dünya Masalları Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.