Press ESC to close

Mavi Kanatlı Ejderha Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Mavi Kanatlı Ejderha pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 150 sayfadan oluşan Mavi Kanatlı Ejderha kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Carol S. Adler tarafından kaleme alınan Mavi Kanatlı Ejderha isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Mavi Kanatlı Ejderha kitabını 9786058936959 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Mavi Kanatlı Ejderha pdf oku indir.

Mavi Kanatlı Ejderha pdf indir

Erdem iyi yürekli, çok akıllı ve ufak bir sakatlığı olan bir çocuk. Konuşmaları pek anlaşılamıyor. Lakin kendisini sürekli olarak geliştirme çabasında azimli bir çocuk. Bazı öğretmen ve dostları ona kötü davranıyor, sakatlığı sebebiyle Erdem’i ufak görüyorlar. Erdem tüm bu sıkıntılarla mücadele etmek için hem fiziki hem de akıl olarak kuvvetli olmayı sonunda başaracak.

Kötü insanlara karşı duyduğu öfke ve intikam hislerini nasıl kontrol etmesini öğrenecek? Mavi kanatları olan vücudu kırmızı pullarla süslü pirinçden yapılmış ejderha Erdem’e sihirli bir biçimde yol gösterecek. Mavi Kanatlı Ejderha, zorluklarla başedebilme kabiliyetini edinme, kendine güvenme ve arkadaşlığın önemini vurgulayan çocuklarda karakter gelişiminde olumlu etkisi olacak sıcak bir hikâye.

Mavi Kanatlı Ejderha kitap özeti

Mavi Kanatlı Ejderha pdf oku

Mavi Kanatlı Ejderha Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.