Press ESC to close

Huysuz At Şimşek Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Huysuz At Şimşek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 165 sayfadan oluşan Huysuz At Şimşek kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Carol S. Adler tarafından kaleme alınan Huysuz At Şimşek isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Huysuz At Şimşek kitabını 9786058936966 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Huysuz At Şimşek pdf oku indir.

Huysuz At Şimşek pdf indir

Leyla’nın 13. doğum gününde ilk yapacağı iş dinlemeyi öğrenmek olacak.

Babası doğum günü armağansi olarak Leyla’ya bir at sözü vermesine rağmen işlerinin kötü olması sebebiyle babası bu sözünü yerine getiremez. Leyla’nın en fazla kızdığı babasının at alamayacağını Leyla’ya söylememiş olmasıydı. Babası Leyla’daki gerçeklerle baş edebilme gücünü göremiyordu besbelli. Oysa o büyümüş kuvvetli bir kız olmuştu.

Kendi çabalarıyla bir at edinebilmek için Leyla yakınlarındaki Dilaver Bey’in at çitfliğine işe başvurur. Dilaver Bey, Leyla’nın narin ve ince yapısını düşünerek Leyla’ya iki görev verir : Biri çiftliğe misafir gelen Ömer’e at binmeyi öğretmek, diğeri de Şimşek ismindeki güzel fakat huysuz bir atı eğitmek.

Huysuz At Şimşek kitap özeti

Huysuz At Şimşek pdf oku

Huysuz At Şimşek Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.