Press ESC to close

Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 108 sayfadan oluşan Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nezihe Meriç tarafından kaleme alınan Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında kitabını 9789750837012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında pdf oku indir.

Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında pdf indir

Nezihe Meriç’in “Küçük Bir Kız Tanıyorum” serisinin ikinci kitabı YKY’den yayımlandı…
Türkiye edebiyatının mühim öykücülerinden Nezihe Meriç (1925-2009) yazdıklarında çocuklara ve kadınlara hep özel bir yer verdi.
Yedi kitaptan oluşan dizisinin ikinci kitabı “Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında”, yenilenmiş baskısıyla, Emine Bora’nın çizimleriyle okurlarla buluşuyor…
Annesi babası çalışan ve evde tek başına kalarak büyüyen Ayşe’nin hikâyesi, iç dünyası, hayatla ilişkisi Nezihe Meriç’in arı duru anlatımıyla can buluyor.
 
TADIMLIK
“Evin içinde çıt yok ama bu düşünceler Ayşe’nin kafasının içinde fır dönüyor. Ayşe sabahın, sabah esintisinin, yeni yeni uyanmaya başlayan kentin, kendi sokaklarının ufak seslerini duyuyor. Hafif, belli belirsiz bir vınlama mı desek, ince bir uğultu mu desek, öyle bir şey.”

Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında kitap özeti

Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında pdf oku

Küçük Bir Kız Tanıyorum Yedi Yaşında Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.