Press ESC to close

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 132 sayfadan oluşan Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nezihe Meriç tarafından kaleme alınan Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında kitabını 9789750839146 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında pdf oku indir.

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında pdf indir

Cimcime Ayşe Büyüyor
 
Türkiye edebiyatının mühim öykücülerinden Nezihe Meriç (1925-2009) yazdıklarında çocuklara ve kadınlara hep özel bir yer verdi.
Yedi kitaptan oluşan dizisinin dördüncü kitabı Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında, yenilenmiş baskısıyla, Emine Bora’nın çizimleriyle okurlarla buluşuyor…
Annesi babası çalışan ve evde tek başına kalarak büyüyen Ayşe’nin hikâyesi, iç dünyası, hayatla ilişkisi Nezihe Meriç’in arı duru anlatımıyla can buluyor.
 
TADIMLIK
“Ayşecim neden böyle şeyler uyduruyorsun?” diyor. Ayşe çok şaşırıyor. Uydurmuyor ki. O ev, şeyde, uf bunu anlatması zor, aklında, neresi olduğunu bilmediği bir yerde, –babaanne, hayalinde, demişti– işte orada sahiden var. Ayşe orada denize giriyor, kumların arasında renkli taşlar topluyor. Akşama dek hep mayosuyla dolaşıyor. Öyle rahat ki! Orada bir tane ağaç var. Hani bu evlerinin önündeki çınar var ya, işte onun gibi kocaman bir ağaç. Onun gölgesine koydular yemek masasını. Orada baba açık havada mangal yakıyor. Hani babaanneye gittikleri zaman yaktığı gibi. Anne de köfte yapıyor, off öyle güzel kokuyor ki…

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında kitap özeti

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında pdf oku

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.