Press ESC to close

Küçük Astronotlar Uzayda Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Küçük Astronotlar Uzayda pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 12 sayfadan oluşan Küçük Astronotlar Uzayda kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Ayşenur Güngör Kırcadağ tarafından kaleme alınan Küçük Astronotlar Uzayda isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 20 x 20 cm ebatındadır. Küçük Astronotlar Uzayda kitabını 9786254484742 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Küçük Astronotlar Uzayda pdf oku indir.

Küçük Astronotlar Uzayda pdf indir

Astronotlar Kerem ve Zeynep, uzay görevlerini yerine getirmek için roketle bir uzay yolculuğuna çıkarlar. Mars’a kadar olan yolculukları sırasında ufak astronotlar bir çok gök cismi görürler. Mars’taki görevlerini tamamlayan Kerem ve Zeynep dönüş yolunda uzaydan gördükleri dünyanın güzelliği karşısında çok mutlu olurlar.
 
Sen de Kerem ve Zeynep’le uzayı keşfetmek ister misin?
Kerem ve Zeynep’in uzayda gördükleri gök cisimlerinin fotoğraflarıni yerine yerleştirerek onlara yardımcı olmaktadır musun?
 
Küçük Astronotlar Uzayda kitabı çocukların uzayı tanımaları maksadıyla hazırlanmıştır. Kitabın içinde cırtlı bir biçimde bulunan gök cisimlerini sayfalardaki yerlerine yerleştiren çocuklar görsel öğrenme yaparak detaylarını pekiştireceklerdir. Cırtlı bir biçimde bir araya getirilen resimler aracılığıyla kitabı birden fazla kez kullanabileceksiniz.

Küçük Astronotlar Uzayda kitap özeti

Küçük Astronotlar Uzayda pdf oku

Küçük Astronotlar Uzayda Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.