Press ESC to close

Kedi Gözü Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kedi Gözü pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Kedi Gözü kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Anıl Ilgaz tarafından kaleme alınan Kedi Gözü isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Kedi Gözü kitabını 9789753485609 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kedi Gözü pdf oku indir.

Kedi Gözü pdf indir

Anıl Ilgaz ilk kitabı Kedi Gözü’nde, sıcacık yuvasında mutlu bir yaşam sürerken, kendini birdenbire sokaklarda bulan minik kedi Moka’nın öyküsünü anlatıyor.
Keşke o açık balkon kapısından kaçmasaydım, evin bir yerine saklansaydım… O pis adamlar beni mi arayacaklardı adeta? Korku, acı, merak, şaşkınlık gibi karmakarışık duygular içinde, bir anda karar verip atlamıştım balkondan. Daha önce de söylemiş miydim, biraz durup düşünmek gerekiyor bu hayatta, karar vermeden önce. Tam olarak nasıldı o söz? “Bu hayat, üstüne basıp geçtiğimiz karıncalardan ibaret değil, biraz durup düşünmek gerek” gibi bir şeydi sanırım..
Evet, çok pişmanım…
“Bir kedi” diyorum kendi kendime, “ yaşadığı yaşamın değerini bilmeli, onu sevenlerin, ailesinin değerini bilmeli. Sevgi, ekmek kadar, su kadar mühimdir, bunu unutmamalı.”

Kedi Gözü kitap özeti

Kedi Gözü pdf oku

Kedi Gözü Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.