Press ESC to close

Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254140679 sayfadan oluşan Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Tim Collins tarafından kaleme alınan Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı isimli kitap Cosmic Colin Sneezy Alien Attack dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı kitabını 24.01.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı pdf oku indir.

Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı pdf indir

Colin’in David adında, çok sinir bozucu bir erkek kardeşi mevcuttur. Bir gün David’in, Colin’in sinirlerini yine bozmayı başardığı bir anda, bir çöp tenekesiyle birlikte Harry çıkagelir. Yanlış okumadınız, bir çöp tenekesiyle!
 
Colin ve Harry, sıradanmış gibi görünen bu çöp tenekesiyle uzayda ve zamanda yolculuk yapabiliyorlardır. O gün uzaya giderken yanlarında David’i de götürmek zorunda kalırlar. Bela çıkarmakta üstüne olmayan David, gittikleri gezegende ortadan kaybolur. Üstüne bir de hapşırığa benzer sesler çıkaran uzaylılarla karşılaşırlar. Çok geçmeden işler daha da karışır.
 
Acaba Colin, Harry ve David işleri yoluna koyup evlerine dönebilecekler midir? Bildiklerinizden fazla değişik bir uzay macerası elinizde tuttuğunuz bu kitapta!

Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı kitap özeti

Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı pdf oku

Kozmik Colin / Koca Burunlu Uzaylıların Saldırısı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.