Press ESC to close

Köstebek Kardeşler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Köstebek Kardeşler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786257537612 sayfadan oluşan Köstebek Kardeşler kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Ivan Mata tarafından kaleme alınan Köstebek Kardeşler isimli kitap 07.06.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Köstebek Kardeşler kitabını Ivan Mata numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Köstebek Kardeşler pdf oku indir.

Köstebek Kardeşler pdf indir

Köstebekler, ormandaki en enteresan hayvanlardandır. Toprağın altına yuva kazarlar. Olur olmaz yerlerden başlarını çıkarıp bizi şaşırtırlar. Sevimli ve oyuncu olan köstebekler, havucu çok severler. Yer elması ve patatesin kokusunu uzaktan alıp, bir anda tarlada biterler.
 
Bizim iki köstebeğimiz Sevgi ve Nefret, adları gibi huyları da birbirinden farklı iki oyuncu kardeş. İkisi de kör doğmalarına rağmen Nefret sürekli olarak etrafında olan nesnelere, bireylere zarar verir, Sevgi ise bir başkasına yardım eder. Köstebek Sevgi yeni şeyler öğrenmeye çok meraklıdır. Kardeşi gibi kendisinin neden iyi şeyler yapamadığını anlamayan Nefret ise, içindeki öfke ve hınçla aslında kendisini yok eder. Ta ki bir gün Sevgi, kardeşinin de isterse iyi şeyler yapabileceğine onu ikna edene kadar. Böylelikle Nefret de bir şeyleri yok etmektense var etmenin daha güzel olduğunu kardeşinin çabasıyla anlar.
 
Sonuçta kardeş demek, biraz da farklı yönleriyle bir bütün olmak değil mi?

Köstebek Kardeşler kitap özeti

Köstebek Kardeşler pdf oku

Köstebek Kardeşler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.